porodsjarou

Neratovice, Libiš

723 753 568
jtrhonova(zavináč)seznam.cz

Osobní zkušenost

Děkujeme za oba porody

Míša Procházková 01.03.2018
Jsem moc šťastná, že jsme mohli rodit obě naše holčičky s Járou. Oba porody byla velkou podporou po celou dobu procesu a zároveň z ní vyzařoval vždy klid.
U prvního porodu mi chvíli trvalo, než mi došlo jak tlačit, Jára toho moc nenamluvila(což bylo super) ale vždy když něco řekla, tak mi to v danou chvíli hodně pomohlo.

U druhého porodu jsem před termínem již byla hodně nervózní, protože jsem věděla do čeho jdu. Potkala jsem se s Járou asi na hodinku, povídaly jsme si a já odjížděla s výbornou náladou a věděla jsem, že to zvládnu. Celý porod probíhal úplně úžasně. Byli jsme v porodnici na pokoji v soukromí a klidu, kde jsme si nějakou dobu povídali( kontrakce se pořád nechtěly rozjet) tak Jára přinesla bylinkový olejíček a namasírovala mi s ním bříško, pak pokračoval manžel. Po chvíli se kontrakce rozjely. Po nějaké době jsem se zeptala Járy jestli už můžu začít tlačit a ona řekla, že když to tak cítím, tak mohu :-) přesunuli jsme se na sál a Adélka byla za 10 minut venku. Musím říct, že některé věci jsme pochopila až před druhým porodem, ale o to byl druhý porod krásnější a méně bolestivý.
Děkujeme
Míša, Standa, Izabelka a Adélka